Hustoměr Rapt Pill 2v1

Kód: HB-KL20596
1 724,25 Kč 1 425 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
RAPT Pill 2v1 – hustoměr a teploměr (Wifi a Bluetooth)

Detailní informace

Detailní popis produktu

RAPT Pill 2v1 – hustoměr a teploměr (Wifi a Bluetooth)

RAPT Pill umožňuje v reálném čase zaznamenávat a ovládat měrnou hmotnost a teplotu prostřednictvím integrace wifi/BlueTooth s fermentační lednicí RAPT, mobilní aplikací RAPT nebo RAPT IoT.

RAPT Pill má dlouhou životnost baterie a může vydržet 2-5 měsíců mezi nabitím při použití Wifi. Pokud používáte pouze Bluetooth, baterie může vydržet i 2 roky, než ji bude nutné dobít. RAPT Pill má na obvodové desce nabíjecí port USB-C, který umožňuje rychlé nabíjení z jakéhokoli kabelu USB-C.

Jak dlouho vydrží mezi nabitími?

  • Frekvence telemetrie 60min - 1,5 roku
  • frekvence telemetrie 30min - 9,5 měsíce
  • Frekvence telemetrie 15 minut - 5 měsíců

POZNÁMKA: Toto je výchozí frekvence telemetrie 60 minut, takže pokud nezměníte nastavení, baterie by po vybalení měla vydržet přibližně 1,5 roku.

RAPT je univerzální a je kompatibilní s většinou standardních kvasných nádob, sudů Cornelius, nerezových fermentorů a tlakových fermentorů. Design pouzdra se může pochlubit mnoha výhodami ve srovnání s jinými bezdrátovými hustoměry:

Vyrobeno ze silného BPA Free Nylon 12 a Polyketone (POK) - vhodné pro použití v potravinářství, bez změkčovadel a ftalátů. Nylon 12 a POK jsou také odolné vůči vysokým teplotám, chemicky odolné a extrémně robustní.

Větší ergonomie - Tvar RAPTu byl navržen pro lepší použitelnost ve srovnání s jinými bezdrátovými hustoměry, takže pouzdro se rozdělí na dva kusy ve střední části. Díky svým rozměrům přibližně 37 mm x 125 mm se vejde téměř kamkoli!

Sanitární design - RAPT Pill nemá žádný odkrytý závit. Dvojité těsnění O-kroužkem umožňuje vodotěsné utěsnění se sníženým rizikem infekce.

Méně náchylné k chybám - Větší pouzdro RAPTu ve srovnání s jinými bezdrátovými hustoměry znamená, že záznam je méně náchylný na chyby způsobené chmelem nebo bublinkami CO2 z fermentace.

Co je RAPT? RAPT IOT Hub je bezplatná služba, pomocí které může jakýkoli produkt s podporou RAPT zaznamenávat a ukládat data do hubu, kde k těmto datům můžete pohodlně přistupovat. Rozbočovač RAPT vám také umožňuje ovládat vaše zařízení na dálku, což vám dává absolutní kontrolu nad zařízením bez ohledu na to, kde se nacházíte. Portál RAPT vám umožňuje vytvářet komplexní teplotní profily, které zahrnují různá nastavení teploty v průběhu času. Portál RAPT za vás také řídí proces upozornění/oznámení, takže můžete v případě, že něco nejde podle plánu, dostávat e-mailová upozornění. Počet zařízení RAPT, která můžete k RAPT IOT Hub připojit, není nijak omezen. To je na rozdíl od jiných oblíbených bezdrátových hustoměrů, kde jste omezeni počtem hustoměrů, které můžete připojit k aplikaci.

Poznámka: Pilulka RAPT je plně kompatibilní s Wi-Fi a Bluetooth. V současné době může být plně integrován s wifi. Integrace Bluetooth bude povolena s pozdější aktualizací firmwaru.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IV Avatar autora | 25.3.2024
Trochu mám problém s zprovozněním, tak uvidíme. Chybí podrobný návod a musí se stále ručně dělat wifi spojení.
5
R Avatar autora | 10.8.2023
Výborná věc. Mám ji v kombinaci z lednicí RAPT. Zařízení se sparují a vše pak mám na internetu odkudkoliv dostupné. Jen je třeba po každém sešroubování (nabití) zkalibrovat (nebo počítat z nepřesností).
5
J Avatar autora | 2.4.2023
Naprosto perfektní
5
PK Avatar autora | 16.3.2023
Naprosto perfektní zařízení, ještě přemýšlím o dokoupení bezdrátové nabíjecí sady
5
MB Avatar autora | 23.2.2023
Spokojen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX