Vážení zákazníci, od 13.6. do 21.6. nebude probíhat paletová přeprava a také bude omezena expedice balíků. Osobní odběr možný ve zkrácené pracovní době 10:00-16:00. Pokud na svou zásilku můžete počkat, nabízíme slevu 2% na celý nákup. Stačí při objednávce použít slevový kupón POCKAMSI (platnost 15.-20.6.) Objednávky, které nebudou obsahovat slevový kód, budou vyřizovány přednostně. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Naše firma je distributorem značky KegLand

 

Motueka - Hopslist

 

Jsme hrdí na to, že můžeme oznámit naše dlouhodobé partnerství s KegLandem, předním výrobcem vybavení pro domácí vaření piva, cidru a dalších nápojů. Od samotného vzniku této značky jsme jejich oficiálním distributorem a naše spolupráce přinesla mnoho výhod nejen pro nás, ale především pro naše zákazníky.

 O značce KegLand

KegLand je známý svými inovativními a vysoce kvalitními produkty, které jsou navrženy tak, aby domácí vaření a fermentace byly co nejjednodušší a nejefektivnější. Mezi jejich nejpopulárnější produkty patří kegerátory, CK tanky Fermzilla, minipivovary Brewzilla, kegmentery, výčepní systémy a široká škála příslušenství.

KegLand si rychle získal důvěru a respekt domácích pivovarníků po celém světě díky svému závazku k inovaci a kvalitě. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby jak začátečníků, tak zkušených pivovarníků.

Naše role jako distributora

Jako oficiální distributor značky KegLand jsme od začátku byli zapojeni do uvedení jejich produktů na český trh. Naše spolupráce s KegLandem nám umožňuje nabízet širokou škálu jejich produktů, které pravidelně aktualizujeme a doplňujeme o nejnovější inovace.

 Výhody pro naše zákazníky

  1. Široký výběr produktů: Díky našemu partnerství s KegLandem můžeme našim zákazníkům nabídnout široký sortiment jejich produktů. Ať už hledáte základní vybavení pro začátek s domácím vařením, nebo pokročilé systémy pro zkušené pivovarníky, u nás najdete vše, co potřebujete.
  2. Kvalitní zákaznický servis: Naši odborníci jsou dobře obeznámeni s produkty od KegLandu a jsou vždy připraveni poskytnout technickou podporu a poradenství. Pomůžeme vám vybrat správné vybavení a poradíme s jeho používáním.
  3. Rychlé dodání a dostupnost: Máme dobře zásobený sklad, takže můžeme zajistit rychlé dodání objednaných produktů. Naše spolupráce s KegLand nám také umožňuje rychle reagovat na poptávku a pravidelně doplňovat zásoby.

Partnerství s KegLandem je pro nás velkou ctí a jsme hrdí na to, že můžeme přinášet jejich špičkové produkty na český trh. Jsme odhodláni pokračovat v této spolupráci a neustále zlepšovat naši nabídku a služby pro všechny nadšence do domácího vaření piva a dalších nápojů.

Děkujeme našim zákazníkům za jejich důvěru a věrnost. Těšíme se na další společné úspěchy a na to, že vám budeme moci nadále poskytovat to nejlepší vybavení pro vaše domácí pivovarské projekty.

×

Splátková kalkulačka ESSOX