X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Mohlo by Vás zajímat Výhody hliníkové pergoly

Výhody hliníkové pergoly

Použití hliníkové pergoly

Široká variabilita konstrukce hliníkové pergoly umožňuje její použití k různým účelům.

Zastřešení terasy

Pokud nemáte pevné zastřešení terasy, můžete využít stany z naší nabídky. U firmy ALcentrum s.r.o., která je výrobcem i prodejcem, lze hliníkové pergoly objednat z nabídky 3 produktových řad, které dohromady tvoří ucelenou nabídku s velkou mírou variability konstrukce a využití.

Garážová stání a garáže

Pro komfortní parkování auta lze kryté parkovací stání vytvořit hliníkovou pergolou, která bude auto chránit před deštěm, kroupami nebo sněhem. Přidáním výplní bočních stěn lze jednoduše vytvořit montovanou hliníkovou garáž.

Provedení hliníkové pergoly

Řada GREENLINE nabízí levné hliníkové pergoly, které si co do kvality nezadají s výrobky z vyšších produktových řad, ale mají omezenou nabídku rozměrů a odstínů. Standardně se nabízejí v odstínech sněhově bílá a antracit hladký.
Tento typ hliníkové pergoly dodává firma ALcentrum s.r.o. buď formou stavebnice, kterou si zákazník smontuje sám, nebo je dodávána s montáží.

Řada PROFILINE představuje vyšší řadu výrobků z hliníkových profilů a umožňuje také větší variabilitu, co se týká rozměrů a odstínů. Standardních 20 rozměrů lze dodat v základních odstínech sněhově bílá a antracit hladký, ale také v nadstandardním dekoru na přání dle požadavků zákazníka.

Pro pokrytí střechy se u obou produktových řad používá polykarbonát Solar Control o tloušťce 16 mm.

Luxusní řada HIGHLINE je to nejlepší, co lze z hliníkových pergol nabídnout. Je robustnější a propracovaná do každého detailu. Konstrukční prvky jsou dodávány v barvě pergoly. Kromě standardních dekorů lze vybrat z dalších 200 nadstandardních odstínů. Pro zasklení střechy lze použít polykarbonát nebo bezpečnostní sklo. Řada HIGHLINE se dodává pouze s montáží.

Vlastnosti hliníkové pergoly

Naprostou senzací u hliníkové pergoly je její bezúdržbovost. Z výroby jsou hliníkové díly opatřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, která zaručuje barevnou a povrchovou stálost bez nutnosti jakékoliv další úpravy. Odpadá každoroční broušení a natírání. Pro omytí používáme čistou vodu.

Komfortní posezení s občerstvením

Abychom si naplno užili posezení u piva a s přáteli, je dobré myslet na detaily. Když je chladno, zapneme terasové sálače, které poskytují příjemné teplo. Když přijde více lidí, přidáme lavice a stoly, u kterých si popovídají všichni. A při každém počasí oceníme dobré zastřešení.

Tento článek vznikl za přispění webu ALcentrum.cz.

Vytisknout stránku

Rychlé informace

Mobil: 608 744 442
E-mail: info@bahnik.cz
Gorkého 609, Pardubice


U nás zakoupíte pouze výčepní zařízení Lindr


Nákup na splátky s ESSOXem

Objednejte si a peníze nechte na nás.

Nákup na splátky s Essoxem


Rozvážíme:

  • Pardubice
  • Hradec Králové
  • Chrudim


Novinky na e-mail

© 2017, Milan Bahník – všechna práva vyhrazena

Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Využívá systém pro správu e-shopů CMS B2C | XHTML 1.0 | CSS 3